Camaieu

Camaieu je úspěšná firma pocházející z Francie a byla založena v roce 1984. Zabývá se  prodejem dámského oblečení a doplňků. V současné době firma provozuje přes 700 prodejen v šesti zemích Evropy (samozřejmě Francie, dále pak Itálie, Polsko, Belgie, Španělsko, Česko) a v Rusku a ve Francii je největším distributorem módy.

Cílovou skupinou této značky jsou ženy od 20 – 40 let, které chtějí být hezky oblečeny podle nejnovějších módních trendů. Na oficiálních stránkách společnosti www.camaieu.com najdete zajímavé ukázky a kombinace oblečení.

Historie firmy Camaieu

V roce 1984 založil Jean Pierre Torck první butik zabývající se prodejem dámské módy a pojmenoval jej Camaïeu. V roce 1991 byl otevřel v pořadí již 100. obchod v rodné Francii. O dva roky později pak měla firma již více než 200 butiků. V roce 1999 to bylo již 300 butiků. Od roku 2000 začala firma expandovat za hranice Francie a první obchody se začaly otevírat v Polsku a ve Španělsku. V roce 2002 se pak firma začala rozvíjet do Itálie a České Republiky.

Oblečení Camaieu

Veškeré dámské oblečení je tvořena se záměrem podtrhnout ženský šarm a půvab. Modely jsou kvalitní, lehce střižené, moderní, stylové, pohodlné a velmi příznivé ceny, což ocení nejedna zákaznice.

Doplňky Camaieu jako jsou například šály, šátky, pásky, náušnice, řetízky, přívěsky, čepice a další pak skvěle dotvoří každou kolekci, ať už se rozhodnete vydat do společnosti, do práce nebo jen tak na doma.

Seznam prodejen Camaieu v ČR.

Související články


Publikováno 5.4.2010 v kategorii oblečení, značky, , , , ,