Kenzo

Japonsko-francouzská módní značka Kenzo patří rozhodně mezi ty nejznámější na světě a to i přes to, že je relativně mladá. Značku založil v roce 1970 módní návrhář Kenzo Takada. Módní návrhář Kenzo Takada okouzlil svět svými barevnými, veselými, romantickými a svěžími modely. Značka Kenzo je alchymií mezi východem a západem, vyjadřuje radost, lehkost a svobodu. Značka Kenzo obléká jak ženy a muže, tak i děti.

Úplně první kolekce značky Kenzo byla vyrobena z různých látek, které módní návrhář nakoupil na bleším trhu. Výsledkem tak byly často velmi odvážné kompozice různých vzorů a nesčetného množství použitých látek. Roku 1970 se poprvé prosazuje se svou odvážnou kolekcí netradičních střihů a volně splývavých tvarů. Dva roky na to získává Kenzo Takada prestižní ocenění Japonské asociace módních editorů.

Kolekce Kenzo propojuje skvělou řemeslnou práci a eleganci luxusních látek. V modelech jde vidět přirozený vliv jeho asijského původu a odvaha experimentovat. V roce 2001 byly na trh uvedeny produkty péče o pleť s názvem Kenzoki, vyráběné z přírodních asijských ingrediencí jako je rýže, zázvor, bambus nebo lotosové květy. V roce 2005 byla založena zcela nová kolekce Kenzo Maison, kolekce módního nábytku a bytových doplňků, která obsahuje etnické, minimalistické a eklektické prvky designu.

Parfémy Kenzo

Parfémy značky Kenzo obdivují a milují velké počty fanoušků této značky. Mezi nejznámější parfémy patří Kenzo de Kenzo, Parfum d´été, Le mond est beau a L´eau par Kenzo. Nejpopulárnější z parfémů značky Kenzo však může být jen jeden, Flower by Kenzo je dnes již klasikou mezi vůněmi.

Parfém Flower by Kenzo – dámský parfém Kenzo Flower by Kenzo vás osvěží květinovou a citrusově ovocnou vůní. Nadechnete se vůně fialek, růže i jantaru, mandlí nebo vanilky. Parfém Flower by Kenzo představuje emoce současného života ve městě.

Parfém L´eau par Kenzo – je jiskřivá svěží vůně, která osvěží každý horký letní den. Parfém L’Eau par Kenzo je velice lehká a jednoduchá vůně připomínající svou čistotou průzračnou vodu. A to zejména díky akcentům vodních květů, leknínu a lotosu, jejichž vůně se prolíná.

Parfém L’Eau Par Kenzo Pour Homme – je pánský parfém. Vůně parfému zosobňuje svěžest a chladivou energii v podobě tak čisté, jak si ji jen lze představit. Oblíbí si jí zvláště muži,  kteří ocení pocit po osvěžující koupeli v chladivé vodě. Smysl celého parfému a jeho hlavní inspiraci podtrhuje i flakon toaletní vody, který vytváří dojem proudu vody stékajícího po křišťálovém skle.

Prodejny značky Kenzo

Prodejny značky Kenzo najdete na několika místech naší republiky. Tuto jedinečnou značku můžete najít v těchto prodejnách:

OC CHODOV, PRAHA

OC NOVÝ SMÍCHOV, PRAHA

OZC FORUM NOVÁ KAROLINA, OSTRAVA

OC FUTURUM, OSTRAVA

AVION SHOPPING PARK, OSTRAVA

GALERIE VAŇKOVKA, BRNO

OZC ZLATÉ JABLKO, ZLÍN

OC CENTRO, ZLÍN

Související články


Publikováno 16.12.2014 v kategorii dětské, oblečení, parfémy, prodejny, styl, trendy, značky, , , , , , , , , , , , , , ,