Plavky 2012

Léto je za dveřmi a s ním se blíží i čas dovolených, opalování se u vody nebo u moře a s tím i spojený nákup plavek.  Kupte si nové plavky již teď, a nenchávejte to na poslední chvíli. Obchody jsou již plné nových kolekcí plavek, takže máte z čeho vybírat.
Plavky jsou v létě důležitým kusem prádla, který si musíte pečlivě a včas vybrat. Nebudete přeci sedět v létě doma, protože máte rozpadlé plavky z předešlých let, nebo ste nákup nechala na poslední chvíli kdy jsou věšáky v obchodech již vyprodané.

I plavky samozřejmě podléhají módním trendům a pokud tedy chcete být trendy i Vy, podívejte se co nás čeká v létě u vody.
Správným výběrem plavek můžete ze sebe na pláži udělat hvězdu s dokonalými křivkami, nebo si také uškodit zvolením špatného střihu. Nabídka plavek je opravdu široká.

Jednodílné plavky

Jednodílné plavky už nemusíte nosit jen do krytého bazénu na kondiční plavání. Jednodílné plavky jsou opět módní a jsou také i tak vyráběny. Jsou vhodné nejen pro ženy středního a staršího věku. Jejich výhodou je, že dokáží dokonale skrýt nějaké ty jizvičky či zakrýt drobné špíčky které vás trápí.  Jednodílné plavky různých střihů, barev a vzorů najdete v každém obchodě.  Módní jednodílné plavky najdete např. u značky Astratex.

Dvoudílné plavky – bikiny

Dvoudílné plavky jsou asi nejčastějším a nejoblíbenějším modelem plavek již řadu let.  Můžete se v nich krásně opálit, ukázat své ženské křivky a samozřejmě i plavat.  Pokud si chcete koupit bikiny, máte opravdu z čeho vybírat. Nejrůznější střihy, barvy a vzory… z toho si vybere snad každá žena. Při výběru dvoudílných plavek dbejte na to, aby vám opravdu sedly. Často je nejlepší najít obchod nebo e-shop kde můžete velikosti horního a spodního dílu libovolně kombinovat – například Litex.cz. Jaký zvolit střih? Vybrat si můžete nevyztužené plavky, tzv. trojúhelníčky, plavky s kosticemi, bandážové podprsenky, které nemají ramínka a jsou jen na zapínáni v zadu. Pokud chcete vyzdvihnout své bujné křivky, nebo naopak přidat nějakou tu velikost svému poprsí, zvolte pus-up plavky s vyztuženými košíčky.

A jaký vybrat spodní díl? Můžete si vybrat klasický kalhotkový střih, tanga, string, g-string, šortkový střih nebo třeba sukničku.
Prohlédněte si aktuální letáky Plavky 2012 značek Triumph, Triola nebo akční leták H&M.

Tankiny

Tankiny jsou módním prvkem, který je vhodný i pro těhotné ženy, nebo vám pomůže schovat drobné nedostatky. Tankiny jsou horní díl plavek, který vypadá spíše jako top. Může být na zavazování za krkem nebo s ramínky. Co se týká vzhledu, můžete si vybírat jednobarevné s decentním zdobením, barevné letní vzory nebo třeba tankiny s leopardím vzorem, které si na sebe můžete vzít i na plážový večírek.

Monokiny

Pokud hledáte něco, v čem vás u vody nikdo nepřelédne, chcete být sexy a trendy… kupte si monokiny. Jsou to v podstatě dvoudílné plavky, které jsou nejčastěji v oblasti břicha spojeny nějakým kusem látky, či bižuterními prvky a sponkami. Monokiny ale nejsou pro každého. Pro tento střih plavek musíte mít opravdu štíhlou postavu, jinak byste spíš zvyditelnila své nedostatky. Kvůli svému střihu také nejsou vhodné na dlouhé opalování, protože byste pak na sobě měla vypálené opravdu nepěkné obrazce. Jsou čistě módním prvkem pokud chcete zaujmout. Výběr opravdu krásných monokin najdete u Victoria Secret.

 

 

Související články


Publikováno 9.5.2012 v kategorii plavky, trendy, značky, , , , , , ,